KONST / Litografier / Färglitografi 14556051
nr 1455 6051
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 183/200, yttermått inklusive ram: 94x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:05:31
17/3 22:20:42
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd